Шеф-дизайнер FCA поділився ескізом футуристичного спорткара Dodge з дивною деталлю

Ральф Жилль приєднався до обговорення досить дивної теми: захисних накладок на кузовах спорткарів Dodge, котрі дуже дратують власників. Фактично, він критикує власного роботодавця.
Шеф-дизайнер FCA поділився ескізом футуристичного спорткара Dodge з дивною деталлю
logo25 березня 2020, 15:21
logo0
logo0 хв

Ще з 2018 року нижню частину переднього бампера Dodge Challenger та Charger на заводах почали захищати жовтими пластиковими накладками, котрі повинні були демонтувати у дилерських центрах. Часто цю операцію дилери ігнорували і власники отримували машини з цими деталями.

Дивіться також: Без людей на вулицях і машин на дорогах мегаполіси звільнились від смогу та сміття (фото)

Багато власників навіть вирішили, що це функціональні елементи кузову і користувались машинами, не знімаючи їх. Пізніше, користувачі все ж з’ясували, що й до чого, але тема “жовтих накладок” обговорюється й досі.

Фото: горезвісні захисні накладки на бампери / Autoblog

Ральф Жилль – дизайнер автомобілів Dodge, раніше вже заявляв, що його дуже засмутила несподівана “опція” на бамперах Challenger та Charger, а тепер навіть вирішив покепкувати з цього приводу, оприлюднивши у своєму Instagram ескіз спорткара з жовтими деталями обабіч переднього бампера.


“Хоча ми ніколи не будемо демонструвати наші майбутні моделі у соціальних мережах, я вирішив зробити виняток і показати “експериментальний дизайн” автомобіля Dodge, котрий я отримав від одного з наших дизайнерів. Він вирішив зробити жовті деталі сплітера переднього бампера – стандартним елементом, чим змусив нашу команду довго сміятись”, – написав Жилль.

Також цікаво: В Одесі з "Майбаха" та "Мерседеса" безкоштовно роздавали медичні маски (фото)