Шпигуни показали інтер'єр нового Infiniti QX60 раніше призначеного часу

Концепт Infiniti QX60 Monograph трансформується у серійну модель у першій половині 2021 року, а у продажу очікується у другому півріччі. Та вже зараз можна побачити салон кросовера.
Шпигуни показали інтер'єр нового Infiniti QX60 раніше призначеного часу

ФОТО: cars_secrets|

Шпигунське фото салону Infiniti QX60

logo5 жовтня 2020, 11:30
logo0
logo0 хв

Друге покоління QX60 отримає абсолютно нову архітектуру та структуру анутрішнього простору, центральне місце у ньому відведено трьом цифровим дисплеям.

Також цікаво: Це відео "живого" Hyundai Tucson 2021 дає відповіді на усі запитання

Деякі елементи інтер'єру нового кросовера Infiniti QX60 дістануться йому від актуального Nissan X-Trail. Як можна судити за знімком, Infiniti QX60 запозичить у Nissan ідею з “повітряним” центральним тунелем із джойстиком трансмісії, кнопкою стоянкового гальма і парою підстаканників. Також у кросоверів можуть бути схожі органи управління: наприклад, у предсерийного прототипу QX60 помітно кермо від X-Trail.

Фірмовий дизайн Infiniti полягає у незвичайних дверних картах з трикутним підлокітником, сенсорному блок клімат-контролю з парою функціональних шайб, а також широкоформатному екрані мультимедійного комплексу з дубльованим управлінням фізичними клавішами та “щайбою” на центральному тунелі. Панель приладів у кросовера також буде цифровою.

Решта деталей про майбутню новинку поки не розкрита. Передбачається, що Infiniti QX60 другого покоління збереже трьохрядний салон, а базовим мотором для нього служитиме 2-літровий чотирициліндровий турбомотор в поєднанні з варіатором.

Фото: Концепт Infiniti QX60 Monograph / Infiniti