Шпигуни помітили новий Audi S7 Avant

Повідомляється, що наступник поточного S6 Avant буде гібридом, що підключається до мережі (PHEV). Тестовий прототип має унікальну решітку радіатора та 4-ствольний вихлоп.
Audi готує новий S7 Avant - Auto24

ФОТО: Carscoops|

Прототип Audi S7 Avant

logo20 червня, 16:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Як передає Carscoops, при детальному вивченні шпигунських фотографій виявилось, що це не типова модель. Найпомітнішою її особливістю є вихлопна система з чотирма трубами. Вони вказують на те, що це модель S, оскільки версії RS мають масивний подвійний вихлоп.

Читайте також: Електричний Audi e-tron GT отримав версію потужністю в 925 к.с. й розганятиметься до сотні за 2,5 секунди

До того ж прототип має унікальну решітку радіатора, бампери з агресивним дизайном і низький кліренс, що, ймовірно, свідчить про спортивну підвіску. Решта дизайну майже ідентична стандартному A7, окрім прихованих дверних ручок та задніх ліхтарів у формі бумеранга.

Про технічні характеристики новинки відомо небагато. Подейкують, що модель побудована на архітектурі PPC (Premium Platform Combustion), яка також буде використовуватися для A5 і Q5 наступного покоління. Очікується, що універсал використовуватиме гібридну силову установку, яка буде менш потужною за RS7 Avant.

Також цікаво: Чи є Audi Q4 e-tron 50 quattro близнюком VW ID.4: відео

Поточний S6 Avant має 3,0-літровий TDI V6 потужністю 344 к.с. 700 Нм крутного моменту. Це дозволяє універсалу розганятися від 0-100 км/год за 5,1 секунди, перш ніж досягти обмеженої максимальної швидкості 250 км/год.