Шпигуни повністю розкрили зовнішність Kia Sorento 2021 до прем'єри

Поки південнокорейський виробник затверджував тізерні зображення для оприлюднення у ЗМІ та визначав дату прем'єри нового кросовера, автомобільні папараці упіймали Sorento на вулиці зовсім без камуфляжу і "злили" світлини в Мережу.
Шпигуни повністю розкрили зовнішність Kia Sorento 2021 до прем'єри

ФОТО: Autoblog|

Шпигунський знімок Kia Sorento четвертого покоління

logo4 лютого 2020, 12:12
logo0
logo0 хв

Четверте покоління Kia Sorento виробник готує до прем’єри в Женеві на початку березня. Дебют анонсований парою тізерних зображень. Тим часом у Каліфорнії кросовер вже розїжджає міськими вулицями для зйомки реклами – там на нього й натрапили всюдисущі хлопці з фотокамерами.

Також цікаво: Оголошені ціни на Hyundai Ioniq Electric 2020 зі збільшеним запасом ходу

Sorento змінив платформу на нову, призначену для середньорозмірних кросоверів. Кросовер отримав нову світлодіодну оптику, причому задні ліхтарі розділені по вертикалі, а фари головного світла – матричні.

Відомо, що кросовер додав у габаритах, проте параметри поки невідомі. Моторна гама, за попередніми даними, включає шість агрегатів, набір яких буде варіюватися, залежно від ринку. Серед них повинні бути турбодизелі об'ємом 2,0 і 2,2 літра і бензинові двигуни 2.0 і 2.5. Також новий Sorento запропонують з гібридною силовою установкою. Поява 3,8-літрового V6 – під великим питанням.

Фото: шпигунські фото Kia Sorento 2021 / Autoblog

Більше деталей розкриється після презентації Kia Sorento 2021 на Женевському автосалоні третього березня.

Також цікаво: Концерн Volkswagen офіційно представив пару кросоверів-близнюків