Штучний інтелект створив вантажівки в стилі Bugatti: фото

Нова нейромережа від Google намалювала вантажівки в стилі легендарного бренду спортивних автомобілів.
Зображення автомобілів від штучного інтелекту Google Bard V2 - Auto24

ФОТО: Google Bard V2|

Футуристична вантажівка, створена ШІ Google Bard V2

logo26 квітня 2023, 09:01
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Нейромережі штучного інтелекту в цьому році з’являються немов гриби після дощу, і Google не міг стояти осторонь. Американська компанія відкрила доступ до власної розробки штучного інтелекту – Google Bard. Поки що він доступний лише для користувачів США та Великобританії, але за використання VPN ним можна користуватись з будь-якого куточка світу.

Також цікаво штучний інтелект проти журналістів Авто24

На відміну від головного конкурента ChatGPT, штучний інтелект від Google може не лише створювати тексти чи коди для програмістів, але й малювати зображення. Звичайно, це не перша така програма – нещодавно ми малювали футуристичні автомобілі українських марок зі ШІ Midjourney Bot. Однак це одні з перших зображень авто, які створив ШІ Google Bard V2.

Розробники дали йому завдання намалювати вантажівки та спортивні автомобілі. І якщо щодо останніх, ШІ не виявив особливої прихильності якоїсь з автобрендів, то рука машинного дизайнера вантажівок явно “нерівно дихає” в сторону Bugatti. Оцініть самі, як би виглядали вантажівки та спорткари від дизайнера-машини під керівництвом Google: