Шиномонтаж чи автосервіс: де краще "перевзувати" автомобіль у зимову гуму

Сезон перевзування вже розпочався, тож автовласники мають кілька варіантів, де саме змінити літню гуму на зимову. Який з них кому більше підходить - зараз з’ясуємо.
Шиномонтаж чи автосервіс: де краще "перевзувати" автомобіль - Auto24
logo4 листопада 2023, 09:59
logo0
logo0 хв

Вибір, де «перевзути» ваш автомобіль, залежить від багатьох факторів. Порівняємо два основних варіанти: шиномонтаж та автосервіс, і визначимо, який краще підходить саме для вас.

Читайте також: В черзі на заміну шин: як дізнатися, що шиномонтаж халтурить

Переваги шиномонтажів

Шиномонтажні майстерні спеціалізуються на роботі з шинами, що робить їхніх фахівців досвідченими у цій справі. В більшості випадків там шиномонтаж проводиться значно швидше, ніж в автосервісі. Якщо ви шукаєте швидке та ефективне обслуговування, це може бути кращим варіантом.

Розташування також є важливим аспектом і шиномонтажі тут також у виграші – їх просто значно більше, ніж автосервісів повного циклу. Це збільшує ймовірність того, що шиномонтаж буде ближче ніж автосервіс, хоча і не завжди.

Нова зимова шина Continental WinterContact TS 870 має покращене зчеплення на снігу, під час вологої погоди та відмінну керованість на сухих дорогах. Окрім того, ця модель у порівнянні з попередником забезпечує на 10% більший пробіг та двовідсоткове зниження опору коченню.

Рекламна інформація

Швидкість обслуговування та невисока ціна – головні переваги придорожніх шиномонтажів

Ціна послуги також має значення. Як правило, перевзутись на придорожньому шиномонтажі дешевше, ніж на СТО повного циклу.

Отже, якщо хочете перевзутись швидко та дешево – шиномонтаж біля дороги є оптимальним варіантом.

Переваги автосервісу

В автосервісі можна отримати комплексне обслуговування, включаючи перевірку та діагностику інших частин автомобіля. Зокрема, гальм та ходової частини. Це зовсім не зайва процедура перед зимовим сезоном.

Інша перевага – зручність. Якщо вам потрібно виконати інші роботи, такі як заміна оливи, гальмівних колодок, або ремонт інших частин автомобіля, автосервіс може бути зручнішим варіантом. Так одним пострілом можна «вбити кількох зайців».

Перевзуватись в автосервісі повного циклу є сенс, якщо попутно виконуються інші роботи з ремонту авто

Професійне обладнання більшості автосервісів повного циклу також дає їм певні переваги. Тут мова йде про точність балансування коліс, можливість акуратно зняти стару гуму, не залишивши подряпин на дисках, затягування кріплень колеса за допомогою повіреного динамометричного ключа та інші переваги роботи з гарним обладнанням. А для деяких автомобілів, що використовують особливі диски чи надто велику гуму, необхідне обладнання може бути лише в автосервісах.

Більшість сервісів повного циклу мають складські приміщення. Це дозволяє їм запропонувати послугу зберігання гуми. Придорожні шиномонтажі пропонують таку послугу значно рідше.

Висновок:

Обирайте варіант в залежності від ваших потреб. Якщо головна мета – швидко та недалеко від дому поміняти шини, то шиномонтаж може бути непоганим вибором. Якщо ж потрібно виконати інші роботи або ви бажаєте комплексне обслуговування, то автосервіс повного циклу – найкращий варіант. Незалежно від вашого вибору, головне – пам'ятайте, що зимова гума – це важлива частина безпеки на дорозі в зимовий період.