Skoda показала інтер'єр Scala

Чехи активно працюють над наступником популярної моделі Rapid і поступово розкривають карти.
Skoda показала інтер'єр Scala
logo7 листопада 2018, 11:49
logo0
logo0 хв

Компанія Skoda вперше показала зображення інтер'єру своєї нової моделі Scala, котра замінить Rapid Spaceback. Поки що це лише дизайнерський скетч, та він дозволяє скласти уявлення про те, як виглядатиме салон новинки.

Також цікаво: Красуні виставки SEMA 2018: фото, відео

Чехи особливо підкреслюють, що Scala стане першою моделлю компанії, на якій дебютують нові стилістичні рішення і філософія, згідно з якою Skoda відходить від прагматичного і нудного дизайну у бік більш емоційного. У око впадає відокремлений екран мультимедійної системи на центральній консолі – схожі рішення ми вже бачили у інших моделях концерну VW. Відомо, що дисплей матиме діагональ у 9,2 дюйми. Skoda повідомляє, що таке рішення пошириться і на інші нові моделі бренду.

Передня панель Scala виконана з м'якого на дотик пластику і має нову текстуру – замість “зерна” тепер будуть “кристали”. Цей дизайнерський хід також застосують у інших моделях марки.

Панель приладів у Scala також буде цифровою, на базі 10,25-дюймового екрану. Виробник підкреслює, що це найбільший дисплей у своєму класі. Хоча таку приладову панель отримають не усі варіанти виконання Skoda Scala, а лише топові версії.

Публічний дебют Skoda Scala запланований на кінець поточного року, а у продаж на європейському ринку машина вийде в першій половині наступного.

Також цікаво: Subaru випустить суперкар за 44 тисячі доларів