Smart знову хоче випускати кросовери

Концерн Daimler вже довгий час виношує ідею створення крихітного кросовера під маркою Smart, кілька разів плани скасовували, але такий малюк тепер знову має шанс на появу на світ. Приблизно через два роки.
Smart знову хоче випускати кросовери

ФОТО: Behance|

Авторський рендер Smart SUV

logo14 травня 2020, 10:50
logo0
logo0 хв

Портал Autocar стверджує, посилаючись на інсайдерську інформацію, що новий співвласник марки Smart – китайський концерн Geely – наполягає на появі кросовера в лінійці. Стверджується, що концепт машини покажуть, після дебюту нових ForTwo та ForFour, котрий має відбутись через кілька місяців.

Також цікаво: Експеримент: скільки насправді коштує китайський електромобіль за 930 доларів

Звернувшись до популярного дизайнерського сайту Behance, ми знайшли кілька цікавих авторських рендерів Smart SUV, котрі, на жаль, не мають жодного стосунку до автовиробника та потенційного кросовера, але допоможуть уявити таку машину. Британське видання повідомляє, що зелене світло проекту кросовера дали нові китайські партнери – Geely.

Фото: авторський рендер кросовера Smart / Behance

Інформації про розробку поки що бракує, однак у розмові з Autocar керівник підрозділу досліджень та розробки Mercedes зазначив, що “Співпрацюючи з Geely, ми отримали доступ до нових платформ та ноу-хау Volvo і Geely, це допоможе нам створити інноваційний Smart”.

Фото: авторський рендер кросовера Smart / Behance

Видання припускає, що кросовер Smart отримає туж архітектуру, що й нові хетчбеки ForTwo та ForFour, а випускати таку машину для глобального ринку будуть у Китаї.

Дивіться також: Електрокар Weltmeister Maven хизується запасом ходу у 800 кілометрів