Sony представила вже другий електромобіль та створила компанію Sony Mobility

Другим автомобілем від японського виробника електроніки став електричний кросовер Vision-S 02 SUV.
Sony представила вже другий електромобіль та створила компанію Sony Mobility

ФОТО: Sony|

Концепти електромобілів Sony Vision-S 01 та Vision-S 02

logo5 січня 2022, 13:31
logo0
logo0 хв

На виставці споживчої електроніки CES 2022 у Лас-Вегасі компанія Sony привезла не лише нові велетенські OLED-телевізори та гарнітури віртуальної реальності, а й дещо несподіване – електричний кросовер Vision-S 02 в компанії з концептом електричного седана 2020 року Vision-S 01.

Дивіться також: 1000-кілометровий електромобіль Mercedes-Benz Vision EQXX представлений офіційно

Електричний кросовер Sony має семимісний салон. У довжину автомобіль розтягнувся на 4,9 метра, його ширина – 1,93 метра, висота – 1,65 метра, а колісна база – 3,03 метра. Електрокар важить 2480 кіло, що на 130 кілограмів більше, ніж седан.

Sony Vision-S 02 оснащений повним приводом, завдяки двом електродвигунам, по одному на кожній осі. Кожен мотор продукує 268 кінських сил потужності. Динамічні характеристики не названо, однак можна припустити, що силова установка, ідентична тій, що рухає седан, забезпечує схожі показники. Отже, першу сотню на спідометрі кросовер повинен набирати не більше, ніж за 5 секунд. Максимальна швидкість кросовера – 180 км/год.

Фото: концептуальний електричний кросовер Sony Vision-S 02 / Sony

Кросовер отримав пневматичну підвіску, але з більшим кліренсом, ніж у седана – 15,7 сантиметра. Колісні диски у електрокара 20-дюймові.

Відтоді як Vision-S 01 дебютував на CES 2020, Sony неодноразово заперечувала плани долучитися до автомобільної промисловості, документи свідчать про інше. Цієї весни японський технологічний гігант створить нову компанію під назвою Sony Mobility, через яку “має намір досліджувати можливість виходу на ринок електромобілів”.