SsangYong презентував оновлений кросовер Tivoli 2019

На домашньому ринку модель дебютувала з новим турбо-мотором.
SsangYong презентував оновлений кросовер Tivoli 2019

ФОТО: SsangYong|

Оновлений SsangYong Tivoli 2019

logo21 травня 2019, 10:50
logo0
logo0 хв

Південнокорейська марка SsangYong без зайвого галасу вивела на домашній ринок оновлену модель компактного кросовера Tivoli.

Також цікаво: Перше відео Skoda Superb 2019

Оновлення моделі видалось досить суттєвим, тож компанія говорить про нього, як “Дуже новий Tivoli”, використовуючи це позначення замість “повністю новий” для зміни поколінь та “оновлений” для фейсліфтингових машин.

За цим визначенням стоять помітні зміни у зовнішності, інтер’єрі та технічній базі моделі. Обвіс, оптика, нові колісні диски і кольори – це традиційний набір для фейсліфтингових моделей, а на додачу Tivoli оновили ще й дверку багажника, яка иепер має більш виражений горбок.

Фото: SsangYong Tivoli 2019 / SsangYong

Всередині власники оновленого SsangYong Tivoli знайдуть нову цифрову панель приладів з діагоналлю 10.25-дюймовий, а також останню версію інформаційно-розважального комплексу з 9-дюймовим дисплеєм.

Офіційного прес-релізу, присвяченого оновленню моделі SsangYong не оприлюднив, тож інформації бракує. Однак відомо, що фейсліфтингова версія Tivoli пропонується з новим 1,5-літровим турбомотором, а також дизельним турбо-двигуном. Специфікації моторів не розкриті, однак бензиновому обіцяна висока продуктивність.

У продаж в Південній Кореї оновлений Tivoli вийде наступного місяця. Стартова ціна – $14 тисяч доларів.

Також цікаво: Електричний пікап Rivian R1T представили у вигляді кемпера з вбудованою кухнею