Електричний пікап Rivian R1T представили у вигляді кемпера з вбудованою кухнею

Компанія Rivian показала на автошоу мобільний дім на колесах на базі свого інноваційного пікапа на фестивалі Overland West Expo.
Електричний пікап Rivian R1T представили у вигляді кемпера з вбудованою кухнею

ФОТО: Rivian|

Кемпер Rivian R1T

logo20 травня 2019, 16:35
logo0
logo0 хв

Фестиваль, присвячений існуванню на лоні природи й кемпінгу, щорічно проходить в арізоні, збираючи шукателів пригод і шанувальників шанувальників життя поза межами благ цивілізації.

Також цікаво: Краш-тести автокемперів і мотобудинків: результати жахають

На Overland можна зустріти чимало автомобілів, причепів, вантажівок, автобусів і мікроавтобусів чи й мотоциклів, обладнаних спальним місцем та іншими комфортними дрібничками. Однак стартап Rivian цього року, став справжньою зіркою шоу. І отримав головну нагороду фестивалю.

Фото: концепт кемпер-пікапа Rivian R1T / Rivian

Пікап Rivian R1T обладнали наметом для кузову, у якому можуть заночувати двоє людей. У додатковому багажнику на даху машини закріплений спецінструмент для подолання бездоріжжя: траки, домкрат тощо.

Та головною особливістю кемпера R1T стала електрична піч з духовкою, інтегрована в особливе багажне відділення пікапа, розміщене між кабіною і багажником. Висувний кухонний блок також легко перетворюється на столик, а ще має відділення для зберігання посуду. Живлення пічки здійснюється від тягової батареї електрокара.

Дивіться також: Відео: водій екскаватора показав майстерність керування найвищого рівня

За розрахунками творців, 180-кіловатна батарея здатна забезпечувати енергією плиту, духовку і систему освітлення табору протягом тижня, витративши на це лише 11 відсотків від повного енергозапасу.

Фото: електричний Rivian R1T / Rivian

Нагадаємо, що крім величезного укамулятора у пікапа Rivian R1T є також чотири синхронних мотор-колеса, які розвивають до 760 к.с. потужності і крутний момент у 1120 Нм. Автомобіль оснащується пневматичною підвіскою, здатною збільшити дорожній просвіт до 355 мм, що дозволяє йому долати броди глибиною до метра.

За неофіційною інформацією старт продажів Rivian R1T вдома у США стартує до кінця цього року. Очікується, що вартість базової моделі не перевищуватиме 65 тисяч доларів. Це один з багатьох викликів, які Rivian R1T кинув давно обіцяному Tesla Pickup. А компанію R1T складе електричний кросовер Rivian R1S, який протистоятиме Tesla Model X.

Також цікаво: Divergent Blade: гіперкар, надрукований на 3D-прінтері