Стало відомо, якою буде серійна версія хетчбека BYD Ocean-M

Новий хетчбек Seal X пропонуватиметься у двох варіантах, потужністю 215 та 416 к.с. Модель має значно скромніший зовнішній вигляд, адже BYD відмовилась від аеродинамічних елементів, які мав концепт Ocean-M.
Шпигуни розсекретили технічні характеристики нового хетчбека BYD  - Auto24

ФОТО: Carscoops|

BYD Seal X

logo15 травня, 08:30
logo0
logo0 хв

Джерелам Carcoops вдалось розсекретити звіт Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю, згідно з якого помітно, що нова модель є серійною версією концепт-кара.

Читайте також: BYD представила одразу дві новинки на Пекінському автосалоні

Повідомляється, що електромобіль назвали Seal X, однак, подейкують, що приставка «X» не є остаточною. Загалом, новинка має зовнішність, ідентичну до Ocean-M, за винятком нових повітрозабірників та відсутніх аеродинамічних елементів. Задній дифузор також набагато простіший.

Новинка отримала ідентичні фари та ліхтарі, проте позбулась масивного заднього антикрила. Також відомо, що Seal X матиме невеликий LiDAR. Зображень інтер’єру наразі немає.

Також цікаво: BYD показала електромобіль для Європи вартістю 25 000 євро

Хетчбек матиме дві версії. Базова матиме один електромотор на задній осі потужністю 215 к.с., тоді як топова – два електродвигуни загальною потужністю 416 к.с. Обидва варіанти будуть оснащені батареями Blade від BYD.