Столиця відправила на фронт рідкісні пікапи та вантажівки

Бійці однієї з бригад ЗСУ Харківського напрямку оборони отримали від киян 38 нових автомобілів, а також дрони, світлодіодне освітлення та інше вкрай необхідне нашим армійцям майно.
Київ спорядив на фронт 34 пікапи JAC T6  та  чотири бортові вантажівки  Daewoo Novus - Auto24

ФОТО: мерія Києва|

Передача техніки підшефній бригаді ЗСУ перед центральним входом столичної мерії

logo30 травня, 10:19
logo0
logo0 хв

Транспортний транш від громади столиці складається з 34 пікапів JAC T6 та 4 військових вантажівок Daewoo Novus. Гроші на автомобілі та БПЛА взяли з міської цільової програми "Захисник Києва".

Пікапи цього бренду останнім часом доволі часто з’являються в пакетах допомоги нашим армійцям. В основному ці позашляховики подобаються захисникам тим, що вони доволі витривалі, економічні і високопрохідні. Цьому сприяє 2,8-літровий дизельний двигун, що видає 120 к. с. потужності при 3600 об/хв і 250 Нм моменту в діапазоні від 1800 до 2800 обертів.

Читайте також Пікапи JAC та Great Wall стали "шахедобійками"

Силовий агрегат доповнюється з 6-ступеневою механічною коробкою передач. В середньому автомобіль споживає 7,8 літра солярки на 100 км пробігу. Максимальна швидкість автомобіля складає 150 км/годину.

Тривісна вантажівка Daewoo Novus 6х4 ще з довоєнного періоду почала пропонуватися ЗСУ, але її закупівельний пік припав саме на нинішні роки. Бортові тентові машини можуть перевозити вантаж масою до 19,1 т.

Тут стоїть класична дводверна відкидна кабіна зі спальним місцем. В моторній ніші на вибір може стояти як 7,6-літровий мотор, що виробляє 320 к.с, так 14,6-літровий силовий агрегат потужністю 450 к.с. Вони комплектуються механічним перемикачем передач на 9 або 16 ступенів ходу.

Читайте також На Київщину привезли універсальний Daewoo для зими і літа

Також цим траншем Київ передав у підшефну бригаду 20 дронів DJI Matrice 350 RTK та два десятки Mavic 3.

Фото: мерія Києва