Стрипклуб у США пропонує дивитись шоу з вікна машини (фото)

В умовах карантину, щоб заробити копійку, потрібно крутитись, як можеш. Іноді буквально.
Стрипклуб у США пропонує дивитись шоу з вікна машини (фото)
logo29 квітня 2020, 20:16
logo0
logo0 хв

Поки одні люди залишаються вдома, через корона-карантин, та затягують пояси тугіше, чекаючи на офіційний дозвіл повернутись на роботу, іншим вже немога терпіти і вони пристосовуються.

Також цікаво: Митець перетворює старі колісні ковпаки на вражаючі скульптури

Клуб Lucky Devil Lounge у Портленді був зачинений на карантин, разом з іншими закладами обслуговування, в тому числі кафе і ресторанами, з 16 березня. Власник закладу – Шон Болден, спершу здогадався пристосувати кухню у своєму клубі для приготування їжі (раніше пропонувались лише закуски) та відкрити торгівлю з віконця, як “МакДрайв”. Свій сервіс він назвав “Food 2 Go-Go”, дотепно обігруючи фразу “їжа на виніс” та неформальну назву танцівниць “ґоу-ґоу”. Пізніше він здогадався, що шоу також можна відновити, тільки показувати його через скляну перегородку. Якщо є автокінотеатр, чому б не влаштувати автостриптиз?

Танцівниці Lucky Devil Lounge дотримуються найсуворіших правил дистанціювання, забезпечені рукавичками та масками… на озброєнні в шоуґьолз є навіть протигаз. Чайові клієнти залишають у спеціальному відерці. Власник клубу запевняє, що від охочих до “хліба й видовищ” нема відбою.

Дивіться також: Карантин змусив чемпіона їздити на мотоциклі по дому: відео