Subaru зупинила випуск автомобілів

Через тайфун припинено виробництво на заводі в місті Ота.
Subaru зупинила випуск автомобілів
logo17 жовтня 2019, 17:00
logo0
logo0 хв

Завод “Ганма” в одноіменній префектурі Японії – єдине виробниче підприємство в країні. Його роботу було повністю зупинено на деякий час, у зв’язку з тайфуном “Хагібіс”.

Дивіться також: Кемпер для перфекціоніста: любителька автомандрівок перетворила свій Subaru Outback на пересувний лофт з ліжком і кухнею

Японський автовиробник повідомив своїх клієнтів та вкладників, що автоскладальний завод Subaru в місті Ота, префектура Гунма, не випускатиме автомобілі як мінімум до 25 жовтня. Причиною такого рішення став ураган “Хагібіс”, який обрушився на північний схід головного острова Хонсю 12 жовтня і наніс збитків у префектурах Фукусіма, Міягі та Канагава. В результаті руйнівних дій стихії загинуло 75 осіб, 220 постраждали і ще 11 вважаються зниклими.

У числі підприємств, які тимчасово призупинили роботу через негоду, найбільші електротехнічні корпорації: Toyota Industries, Hirose Electric, Anritsu, Alps Alpine та Taiyo Yuden. Також було повністю зупинено залізничне сполучення і закрито токійський аеропорт Ханеда.

Читайте також: Засновник Faraday Future розпочав процедуру банкрутства