Tesla планує відновити виробництво 4 травня

Американський автовиробник надіслав співробітникам повідомлення, в якому сказано про скорочення зарплатні та інших виплат, у зв'язку з призупиненням заводів. Повернутись до роботи Tesla сподівається вже за місяць.
Tesla планує відновити виробництво 4 травня
logo8 квітня 2020, 14:19
logo0
logo0 хв

Як і багато інших автовиробників, Tesla була змушена тимчасово зупинити свої заводи та відправити співробітників на карантин. Та, на відміну від інших, до останнього моменту відкладала рішення, про скорочення виплат для робітників.

Дивіться також: Polestar Precept – шведський суперник Model S показався у всій красі

Два тижні тому Гігафабрика Tesla у Фрімонті була зачинена на карантин. Звісно, для автовиробника простой заводу означає величезні збитки і компанія змушена запровадити ряд рішень, для їх зменшення.

У повідомленні, надісланому всім співробітникам електронною поштою, сказано, що тим, хто працює з дому, зарплатню скоротять на 10-30%, залежно від рівня їх оплати в Tesla. Решта співробітників, які не можуть працювати дистанційно, продовжать працювати у звичному режимі зі збереженням повної зарплатні. Так, топ-менеджерам скоротять зарплатню на 30%, менеджерам нижчого розряду – на 20%, а рядовим робочим – на 10%.

Повноцінне відновлення виробничих процесів “Тесла” планує з 4-го травня. Чому саме ця дата обрана виробником – в листі не пояснюється, при тому що місцева влада передбачає можливість продовження карантину в регіоні.

Читайте також: Які дороги та населені пункти в Україні перекриті: карта (оновлено)