Які дороги та населені пункти в Україні перекриті: карта (оновлено)

Задля нерозповсюдження коронавірусу місцева влада вдається до повного або часткового перекриття доріг.
Карантин 2020: перекриті дороги в Україні – карта, як проїхати
logo7 квітня 2020, 19:00
logo0
logo0 хв

Щоб не допустити поширення коронавірусу на свої території або не випустити його за межі населених пунктів, в яких зафіксовано спалах хвороби, деякі дороги в Україні перекриті.

На більшості контрольно-пропускних пунктах при в'їзді в міста або області працюють карантинні пости, на яких перевіряють виконання заборони пасажирських перевезень і проводять температурний скринінг пасажирів і водіїв приватного та комерційного транспорту. При наявності підозри на короновірус або ГРВІ людей госпіталізують або направляють на обсервацію.

Читайте також: карта пропускних пунктів на кордоні України

Київська область

При в’їзді в столицю встановлені блок-пости, на яких перевіряють заборону пасажирських перевезень, а також вибірково проводять скринінг пасажирів приватного автотранспорту.

При в’їзді в Бориспіль також перевіряють температуру.

Закарпатська область

Хоча в області не зареєстровано жодного випадку коронавірусу, влада закрила перевали, якими можна дістатися в область. Зокрема, з 00.00 годин 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року призупинено рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг:

  • Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів – Самбір – Ужгород);
  • Торунський (Вишківський) перевал (автодорога Р-21 Долина – Хуст).

Проїхати в область можна через наступні перевали після того, як пройдений температурний скринінг:

  • Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево – Рогатин – Львів);
  • Абранський перевал (автодорога М-06 Київ – Чоп).

До теми: чим миють дороги в Києві, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу

Чернівецька область

На в’їзді та виїзді території Чернівецької області встановлено 5 карантинних КПП поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій: с. Звенячин, Заставнівського р-н, с. Атаки, Хотинського р-н, с. Оршівці, Кіцманського р-н, м. Вижниця, м. Новодністровськ.

Будь-який пасажирський транспорт через ці пости не пропускають.

Дозволено в’їзд та виїзд наступних громадян і транспортних засобів:

  • вантажних автомобілів (що перевозить продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію);
  • транзитних транспортних засобів (без права зупинки та стоянки на території області);
  • транспортних засобів підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність області;
  • транспортних засобів сільськогосподарського призначення;
  • транспортних засобів фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано в області, або які мешкають в області та повертаються до місця постійного проживання.

Введено особливий режим в’їзду та виїзду із сіл Топорівці Новоселицького району та Колінківці Хотинського району. Сюди можна завозити тільки продукти харчування та медикаменти. Жителям дозволено виїжджати за межі цих населених пунктів лише у невідкладних справах – якщо потрібна медична допомога або ж на роботу в установи, які забезпечують життєдіяльність інших міст та сіл. У інших випадках мешканці Топорівців і Колінківців мають залишатися вдома на обсервації.
Крім того, закрито транзитний рух на дорозі Магала – Недобоївці.
В Чернівцях повністю перекритий рух транспорту на в’їзді/виїзді м.Чернівців (об’їзне кільце Магала на перехресті вулиць Січових Стрільців та В. Александрі).

Тернопільська область

Заблоковані Швейків, Ковалівка та ще 4 села Монастириського району.

В інших населених пунктах обладнують блок-пости, де перевіряють температуру пасажирів та виконання заборони щодо масового перевезення людей в одному транспортному засобі. Зокрема, такі пости існують при в’їзді до обласного центру – Тернополя.

Івано-Франківська область

При в’їзді у місто Івано-Франківськ водіїв попереджають про карантинні заходи, роблять скринінг температури водіям та пасажирам.

Рівненська область

Село Тинне закрите на в’їзд та виїзд.

Черкаська область

Умань – до міста пускають лише тих, хто там живе.

Чернігівська область

Обмежується рух транспорту із населеного пункту Комарівка Борзнянського району. В’їзд та виїзд здійснюватиметься лише у напрямі із Комарівки – до траси Н-07. Для контролю діє контрольно-пропускний пункт. Транзитний рух через населений пункт припинено.

Вінницька область

На в’їздах у область, а також у Вінницю облаштовані 11 санітарно-карантинних КПП, на яких перевірють людей у транспорті. Водіїв попереджають про карантинні заходи, з'ясовують маршрут та мету поїздки, роблять температурний скринінг. За умови виявлення підвищеної температури тіла — рекомендують звернутися до сімейного лікаря. Окрім того, якщо температура тіла водія чи пасажирів більше 38°C, їм пропонують залишитися на місці до прибуття бригади екстреної медичної допомоги.

Дніпропетровська область

Місто Дніпро закрите для транзитного транспорту з 8 квітня до кінця карантину. Всі транспорті засоби зупиняють, у людей перевіряють температуру тіла. Якщо вона вища 37 градусів – відправляють в лікарню.

В Першотравенську обмежили в'їзд і виїзд транспорту. В'їхати в місто зможе тільки стратегічно важливий транспорт: вантажівки з продуктами і медикаментами, автобуси, які перевозять працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста.

Херсонська область

В’їзд у місто Олешки буде частково обмежено, окрім спецтранспорту. Виїзд обмежать повністю.

Дивіться карту, де перекриті дороги та заблоковані населені пункти в Україні:

Нагадаємо, що автомобіль залишився єдиним транспортним засобом, на якому можна перетнути кордон.