Tesla побила рекорди результативності та подорожчала в акціях на 17%

За перший квартал 2020 року американський втовиробник показав небувалі результати поставок машин, що забезпечило компанії значне зростання вартості акцій на біржі.
Tesla побила рекорди результативності та подорожчала в акціях на 17%
logo3 квітня 2020, 11:22
logo0
logo0 хв

До початку коронавірусу Tesla встигла набудувати 102 тисячі автомобілів, клієнтам було доправлено більше 88 тисяч машин. Це найкращі квартальні результати для американського автовиробника.

Читайте також: Через пандемію продажі авто у світі зменшаться на 14%

Цього року Tesla почала виходити із затяжного відставання від планів та графіків, розпочавши рік з приємних новин. Так, новий кросовер Model Y почали доставляти клієнтам раніше, ніж очікувалось. Його виробництво розпочалось у січні, а відвантаження – в березні. Також стартувало виробництво у Китаї, з’явились плани на ще одну Гігафабрику.

Котировки акцій Tesla, після публікації квартального звіту стрімко зросли, більш як на 17%. На момент написання статті вартість однієї акції компанії становить $454,47.

Капіталізація Tesla за останні 12 місяців зросла на 59%, в той час як фондовий індекс Standard & Poor's 500 за цей же період знизився приблизно на 12%.

Також цікаво: Tesla Cybertruck: ТОП 10 країн, де замовили електричний пікап