Tesla подала до суду на Rivian за промислове шпигунство

Стартап Rivian регулярно приймає на роботу високопосадовців із Tesla, котрі мали доступ до комерційних таємниць. І це не може не бентежити попереднього роботодавця.
Tesla подала до суду на Rivian за промислове шпигунство
Посилання скопійовано!
logo28 липня 2020, 14:10
logo0
logo0 хв

Наразі у штаті Rivian налічується 178 колишніх співробітників Tesla, з яких 70 осіб прийшли безпосередньо з компанії-конкурента. І хоча більшість технологій Tesla мають патенти з вільним доступом, певна інформація компанії має статус секретної. Каліфорнійці звинувачують Rivian в крадіжці комерційних таємниць, через нових співробітників.

Також цікаво: Послухайте, як китайці вимовляють назви машин (відео)

У судовому позові вказані імена чотирьох конкретних співробітників, котрі перейшли з Tesla до Rivian. Один з них поділився з новими роботодавцями даними про особливості найму на роботу в Теслі, про формули розрахунку оплати праці і премій. Інші ж були експертами в області автоматизації виробництва, систем зарядки електромобілів і охорони навколишнього середовища.

Представники Rivian заявили, що позов Tesla є необгрунтованим і суперечить культурі, духу і корпоративній політиці компанії. Нагадаємо, що новоявлений автовиробник Rivian має в інвесторах такі поважні компанії, як Amazon, Ford і Cox Automotive, а перша модель марки повинна стати на конвеєр колишнього заводу Mitsubishi в Іллінойсі у червні наступного року. Судове засідання відбудеться найближчим часом.

Читайте також: Новий Mercedes-Benz S-Class отримав подушки безпеки для пасажирів заднього ряду