Tesla випустила бездротову зарядку для смартфонів для Model 3 і вона недешева

Автовиробник трохи спізнився зі своїм продуктом, бо на ринку вже є точнісінько такий же пристрій і коштує він у два з половиною рази дешевше.
Tesla випустила бездротову зарядку для смартфонів для Model 3 і вона недешева

ФОТО: Tesla |

Бездротова зарядка Tesla 

logo4 червня 2019, 10:20
logo0
logo0 хв

Компанія Tesla представила фірмовий зарядний пристрій, який розміщується на центральній консолі Model 3 і дозволяє заряджати телефони і планшети з підтримкою Qi.

Також цікаво: Tesla Pickup буде крутішим за Ford F-150, швидшим за Porsche 911 і коштуватиме від $50 тисяч

Заводська комплектація Tesla Model 3 включає дротову док-станцію для зарядки смартфонів в центральній консолі, однак багато власників вибрали різні альтернативні варіанти через появу можливості бездротової зарядки в багатьох флагманських телефонах сьогодні, включаючи найпопулярніші iPhone від Apple.

Tesla вирішила не відставати від трендів і запропонувала свій варіант аксесуара. ”Залишайтеся зарядженими за допомогою пристрою зарядки бездротових телефонів Model 3, розробленого Tesla. Завдяки нековзаючій кремнієвій поверхні з легкою установкою і достатньою потужністю для зарядки двох телефонів одночасно, зарядний пристрій Tesla ідеально підходить для пристроїв будь-якого розміру. Просто помістіть свій смартфон з підтримкою Qi у відсік на центральної консолі, щоб швидко і безпечно зарядити його без кабелів”, – так виробник описує продукт на сайті магазина.

Фото: фірмова бездротова док-станція для Tesla Model 3 / Tesla

Вартість зарядного пристрою Tesla становить 125 доларів, а доставка замовлень розпочнеться в найближчі 2-3 тижні. Щоправда, на ринку вже давно представлена ​​маса подібних пристроїв, серед яких навіть є точна копія зарядки Tesla (чи навпаки), яка коштує усього 50 доларів.

Також цікаво: Фанат купив собі фірмову пляшечку McLaren для води за 7000 доларів