Власники BMW X5M та X6M зможуть самостійно встановити тюнінг-пакет від Manhart

Майстри Manhart, які заслужили авторитет майстрів своєї справи, створюючи покращені версії преміальних автомобілів, розробили спеціальний карбоновий обвіс для моделей BMW X5M та X6M, який власники зможуть встановити власноруч.
Майстри Manhart розробили карбоновий боді кіт для BMW X5M та X6M - Auto24

ФОТО: Manhart|

BMW X5M в обвісі від Manhart

logo7 березня, 18:40
logo0
logo0 хв

Боді кіт був створений для тих, хто вважає, що у 2024 році продуктивні кросовери від BMW виглядають нудно. Комплект має нові карбонові вставки в передньому і задньому бамперах та додаткові елементи на крилах.

Читайте також: Власник BMW M2 зробив з неї справжній унікальний музейний експонат

Водночас бічні пороги та задні спойлери не були доопрацьовані, а просто виконані з карбону й ідентичні серійним моделям. Manhart оголосила, що залежно від специфікації обвісу термін виготовлення та доставки коливається від шести до восьми тижнів. Ціна опції наразі невідома.

Наразі моделі X5M та X6M перебувають в середині життєвого циклу, проте компанія BMW не поспішає їх оновлювати. Обидва серійні кросовери у топовій версії видають 617 к.с. й 750 Нм крутного моменту. Розгін до 100 км/год становить усього 3,7 секунди. Ціна X5 M у США стартує від 122 300 доларів, а X6 M – $127 200.

Також цікаво: BMW досі випускає запчастини для автомобілів віком понад 30 років

Цікаво, що команда Manhart створювала високопродуктивні версії обох авто. Кросовери, які пройшли модернізацію у ательє, можуть похвалитись потужністю у 800 кінських сил. Тепер власники таких автомобілів ще й мають змогу встановити брендовий обвіс.