Torsus випустив шкільний автобус для українських доріг

Шкільний автобус марки Torsus призначений для перевезення дітей у найскладніших умовах.
Torsus випустив шкільний автобус для українських доріг
logo23 жовтня 2020, 12:07
logo0
logo0 хв

Torsus пропонує покупцям найміцніший шкільний автобус у світі. Нова версія автобуса може перевозити до 35 школярів по найскладніших маршрутах.

Читайте також: Відео: шкільний автобус мчить зі швидкістю 200 км/год

У салоні встановлені сидіння, які виготовлені на замовлення. Вони покриті спеціальною тканиною з полімерним захисним покриттям і ременями безпеки, придатними для перевезення дітей. Додаткові функції включають складаний підлокітник і опору для стегон з боку проходу.

Компанія використовує модернізоване шасі від MAN разом з 6,9-літровим шестициліндровим дизельним двигуном власного виробництва. Цей двигун видає 286 к.с. і 1150 Нм крутного моменту, які передаються на всі чотири колеса; крім того, є два диференціала блокування на випадок, коли ситуація стане важкою.

«Шкільний автобус був однією з перших ідей, які у нас виникли. Оскільки Praetorian - це безпечне і міцне транспортний засіб, який може захистити своїх пасажирів навіть в найскладніших умовах. У будь-якій точці світу клієнтам може знадобитися шкільний автобус для безпечного і ефективного водіння по випробувальної місцевості », - сказав генеральний директор Torsus Вахтанг Джукашвілі.

Колеса шкільного автобуса Praetorian взуті в позашляхові шини Michelin, а дорожній просвіт становить вражаючі 340 мм, що дозволяє йому долати воду на глибину до 900 мм.

Torsus пропонує Praetorian не тільки в форматі шкільного автобуса, а й у широкому діапазоні конфігурацій.

Читайте також: Чи зможе Ford F-150 перекинути шкільний автобус – відповідь у відео