Toyota оголосила про зупинку продажу двох найбільших позашляховиків

Компанія зупинила продаж нових трирядних Grand Highlander і Lexus TX в США, адже кросовери мають проблеми з подушками безпеки.
Toyota призупинила продаж Grand Highlander та Lexus TX через проблему з безпекою - Auto24

ФОТО: Toyota USA|

Toyota Grand Highlander

logo24 червня, 18:25
logo0
logo0 хв

Toyota повідомила, що ліва шторка безпеки може не розгорнутись під час ДТП, створюючи ризик отримання серйозних травм, адже розташована на рівні вікна та голови водія й призначена для захисту верхньої частини тіла.

Читайте також: Чи можна купити Toyota Prius за $25

Як передає Motor1, загалом йдеться про відкликання близько 145 000 нових позашляховиків, а поточні власники цих моделей у серпні отримають спеціальне сповіщення та алгоритм дій для виправлення проблеми, адже наразі інженери Toyota з’ясовують можливу причину дефекту.

Lexus TX

Grand Highlander та Lexus LX, виготовляються на одному заводі в Прінстоні, штат Індіана. Повідомляється, що компанія продала близько 48 840 одиниць Grand Highlander та 18 965 екземплярів Lexus TX з моменту початку продажів.

Також цікаво: Lexus GX перетворили на піцерію: фото

Обидва кросовери у базовій версії використовують 2,4-літровий двигун з турбонаддувом, проте, вищі комплектації пропонуються у різних гібридних варіантах. Зокрема, Grand Highlander має версію Hybrid Max потужністю 362 кінські сили, а TX має опцію PHEV потужністю до 406 к.с. Вартість у США починається від 44 715 доларів за Grand Highlander й 55 050 доларів за Lexus TX.