Toyota оновила Camry та Camry Hybrid

Нинішньому поколінню Camry вже більше трьох років, що означає обов'язкову модернізацію. Японці освіжили спочатку американські версії моделі.
Toyota оновила Camry та Camry Hybrid

ФОТО: Toyota|

Toyota Camry 2021

logo16 липня 2020, 14:21
logo0
logo0 хв

Головним аспектом оновлення Toyota Camry стала поява нової версії фірмового комплексу електронних помічників Toyota Safety Sense 2.5.

Також цікаво: Lexus оновив флагманський седан LS

Комплекс Safety Sense 2.5 відрізняється від версії 2.0 більш якісними камерами і датчиками, котрі значно краще працюють в умовах слабкогої освітлення. Крім того, електроніка навчилася розпізнавати велосипедистів, пішоходів і автомобілі, що рухаються зустрічним курсом, у седана з'явився “розумніший” адаптивний круїз-контроль, асистент зміни смуги, а також можливість автоматичного підрулювання у критичних ситуаціях на дорозі. Оновлена версія системи з часом з’явиться і на інших моделях марки.

Фото: Toyota Camry 2021 / Toyota

Візуальні зміни седана зводяться до традиційних деталей – обвіс, решітка радіатора з вбудованою камерою, нові колісні диски. Основною зміною в салоні стали нові дисплеї мультимедійної системи, котрі тепер мають горизонтальну орієнтацію. Базовим, як і раніше, буде 7-дюймовий монітор, а дорожчим версіям покладений 9-дюймовий екран, замість нинішнього 8-дюймового. Ще один 7-дюймовий екран тепер виконує роль панелі приладів.

Фото: Toyota Camry XSE Hybrid 2021 / Toyota

Лінійка двигунів для оновленої Camry не змінилась. Як і раніше, модель пропонується з двома атмосферними моторами – 2.5 (208 к.с.) і 3.5 (305 к.с.) або гібридною силовою установкою з віддачею у 211 к.с

Дивіться також: Nissan Ariya вже не концепт: електричний аналог X-Trail представлений офіційно