Toyota показала електрокари, з якими наступного року почне експансію на глобальний ринок

Електрокари та електрифікаовані автомобілі стануть для японського виробника пріоритетним типом продукції.
Toyota показала електрокари, з якими наступного року почне експансію на глобальний ринок

ФОТО: Toyota|

Прототипи електрокарів Toyota, випуск яких розпочнеться у 2020 році

logo10 червня 2019, 11:30
logo0
logo0 хв

Шигекі Тераші, керівник відділу досліджень і розробок Toyota, на брифінгу розповів про плани компанії в області електротранспорту. Згідно з ними, виробник змістив акцент від гібридів до електрокарів і протягом наступних 5 років збирається заповнити ринок десятком моделей таких машин.

Читайте також: Toyota та Subaru разом створять платформу для електричних кросоверів

Майже усі майбутні новинки Toyota планує випускати у Китаї. За планом електрокарів має бути десять. Початок ринкової активності запланований на наступний рік, коли у Японії проходитиме Олімпіада. У нагоді, в першу чергу, мають стати компактні електрокари з невеликим запасом ходу, які допоможуть пересуватись містом гостям японської столиці.

До того моменту компанія запасеться твердотільними акумуляторами і матиме електричну платформу e-TNGA. Останню розробляє консорціум з дев'яти виробників, включаючи Subaru, Mazda, Suzuki і Daihatsu.

Фото: прототипи електрокарів Toyota / Toyota

Для внутрішнього ринку Toyota і Daihatsu підготують двомісні мікрокари з запасом ходу не більше 100 км. Серед них трицикл, раніше відомий як Toyota i-Road. Про два інших даних поки немає.

Загалом у планах Toyota значаться мінімум 10 нових моделей. Поки що у вигляді макетів були представлені три кросовера, два мінівени, седан та трійко сіті-карів.

Також цікаво: У рекламному відео Volkswagen попрощався з дизельгейтом і відкрив двері в еру електрокарів