Toyota показала ескізи Land Cruiser 300, які були відхилені керівництвом

Японський автовиробник дозволив побачити усі етапи дизайну нового покоління позашляховика від перших ескізів до деталізації інтер'єру. Також можемо бачити, яким Land Cruiser 300 міг стати, якби сподобався босам.
Toyota показала ескізи Land Cruiser 300, які були відхилені керівництвом - 4 серпня 2021 - Auto24
logo4 серпня 2021, 16:29
logo0
logo0 хв

В основі одного з дизайнів лежить форма гексагона – шестикутника, інший має “горизонтально-динамічну” стилістику, ще один – м’язистий кузов з масивними колісними арками.

Дивіться також: Китайський кросовер GAC Aion V заряджає акумулятори за 8 хвилин і має пробіг у 1000 кілометрів

”Ми прагнули створити справжній позашляховик, який поєднує в собі міцність та відчуття витонченої зрілості”, – каже Toyota, демонструючи ескізи з занадто сміливим дизайном Land Cruiser 300.

Дизайн серійного Land Cruiser 300 став еволюційним розвитком вигляду його попередників, однак він міг бути й революційним. Найцікавішим варіантом дизайну видається “шестигранний” HEX-Y. Це розшифровується, як “гексагон для покоління Y” (HEX for GEN-Y), а на ескізі навіть можна побачити кумедний коментар: “О, крихітко, ти така гексі” (Oh baby, you're so HEX-Y).

Усі запропоновані ідеї дизайну мають під собою основу та відсилання до попередніх моделей і сучасного модельного ряду Toyota, однак вони в решті решт програли дизайну, схваленому керівництвом компанії. Ось яким міг бути, але не став новий Land Cruiser:

Фото: ескізи Land Cruiser 300 / Toyota

А ось що було схвалено для серійного позашляховика:

Фото: ескізи серійного Land Cruiser 300 / Toyota