Toyota відкликає 100 тисяч позашляховиків Tundra та Lexus LX через ймовірну несправність двигуна

Як повідомив автовиробник, через дефект, сміття й відкладення у двигуні V35A, що встановлюється на Thundra і Lexus LX, можуть зруйнувати корінні підшипники (вкладиші) колінчастого валу, що призведе до його повного руйнування.
Toyota відкликає понад 100 тисяч Tundra та Lexus LX через серйозний дефект двигуна - Auto24

ФОТО: Autoblog|

Toyota Tundra

logo5 червня, 19:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Як повідомляє Autoblog посилаючись на звіт NHTSA, сміття, яке не було належним чином очищене під час виробництва, може потрапити по оливним каналам в корінні підшипники й повністю вивести з ладу двигун.

Читайте також: Toyota випустить спортивну версію Corolla з індексом FX

У звіті Toyota, йдеться, що “у зазначених транспортних засобах тиск на корінні підшипники через конфігурацію двигуна є таким, що в разі налипання уламків, їх робота продовжується при більших навантаженнях, що з часом може призвести до руйнації усього мотора”.

Автовиробник надіслав дилерам повідомлення, що в разі дефекту робота двигуна буде грубою, ймовірна поява стуку та навіть до втрати тяги. Перші повідомлення про дефект з’явились у 2022 році. Тоді інженери компанії почали власне розслідування аж до травня 2024 року.

Також цікаво: Lexus презентував розкішний шестимісний мінівен

Наразі існує вже 824 гарантійні звернення від власників авто з підозрою на дефект. Toyota вже шукає спосіб усунення дефекту й зазначила, що відшкодує власникам, які вже проводили ремонт двигуна, повну його вартість, а також проводитиме безкоштовні роботи для усіх власників, чиї авто потрапили до відкличної кампанії.