Toyota випустила перший гібридно-дизельний Hilux Hybrid 48V: що змінилось

Toyota після недавнього анонсу оновленої лінійки LCV для Європи розпочала кампанію з просування на європейський континент моделі Hilux в гібридному виконанні: перша електрифікована версія популярного пікапа має покращену продуктивність і економію палива.
Toyota Hilux Hybrid 48V:опис, фото, відео - Auto24

ФОТО: Toyota|

Toyota Hilux Hybrid 48V

logo6 грудня 2023, 18:11
logo0
logo0 хв

Ново силова версія Hilux зберігає всі можливості звичайного дизеля у перевезенні вантажів та буксируванні. У складі трансмісії також є компактний електродвигун/генератор із ремінним приводом, який заряджає маленьку літієву батарею (7,6 кг), встановлену під задніми сидіннями. У повністю зарядженому стані батарея забезпечує 16 к.с. і 65 Нм крутного моменту.

Дизельний двигун видає ті самі 203 к.с. і 500 Нм, як і в класичному неелектрифікованому Hilux. Оновлення включають новий натягувач ременя з двома плечима, більш міцний матеріал ременя та покращену систему стоп-старт.

Читайте також Toyota випустила для Європи перший великогабаритний фургон PROACE MAX

Електрифікований Hilux від Toyota може буксирувати 3500 кг, перевозити 1000 кг вантажу. Toyota підтвердила, що електрифікація може покращити паливну ефективність на 5%. Також покращено реакцію на прискорення та ефективність гальмування, пропонуючи "більш плавну їзду" на второваних доріжках і поза ними.

Toyota Hilux Hybrid 48V доступна лише з дворядною кабіною. Візуальних змін у порівнянні з неелектрифікованою версією немає. А ось в салоні оновлення є. Головним поповненням можна вважати нову систему Multi-terrain Select з режимами водіння Dirt, Sand, Mud, Deep Snow і Rock, що допоможе водіям справлятися з суворим бездоріжжям.

Плануєте на свята в гори? Обов'язково перевірте, чи взяли скребки, щітки, засоби для розморожування замків і дверей. А ще - чи залили в бак Арктичний дизель Mustang від WOG. Він витримує морози до -40, тож можна спокійно вирушати в засніжені Карпати.

Рекламна інформація

Восьмидюймова інформаційно-розважальна система підтримує бездротовий зв’язок для Android Auto та Apple CarPlay, а комплектації високого класу є функції дистанційного керування за допомогою смартфона.

Читайте також Які кросовери випустить Toyota найближчим часом

Хто на своїх пікапах часто долає броди, порадується гібриду Hilux, який завдяки гідроізоляції компонентів електрифікації може занурюватися у воду на 70 см.

Очікується надходження Toyota Hilux Hybrid 48V у європейські дилерські центри в середині 2024 року. Ціну буде оголошено ближче до часу виведення електропікапа на ринок.

Як пригадуєте, Toyota продала 21 мільйон одиниць Hilux з моменту дебюту оригіналу в 1968 році. Нинішнє восьме покоління було представлено у 2015 році та було оновлено у 2017 і 2020 роках. Нинішня помірна електрифікація популярного пікапа дає уявлення про те, чого слід очікувати протягом наступних кількох років.