Toyota вивела на ринок електричну версію кросовера C-HR

На жаль, батарейний паркетник доступний тільки в Китаї.
Toyota вивела на ринок електричну версію кросовера C-HR

ФОТО: Autohome.com.cn|

Електрична версія Toyota C-HR

logo30 березня 2020, 11:33
logo0
logo0 хв

Китайський підрозділ компанії Toyota вивів на ринок КНР електричну версію компактного паркетника C-HR, котрий випускається на спільному підприємстві GAC-Toyota. Технічно новинка ідентична батарейному Lexus UX 300e.

Дивіться також: Марка Genesis офіційно представила флагманський седан G80 третього покоління

Відмінності між електричною версією та банзиновими і гібридними паркетниками – мінімальні. C-HR Electric має відповідні шильдики на кузові, як і скорочене позначення EV, глуху панель на місці радіаторної решітки та задній бампер без патрубків вихлопної системи. Звісно, кросовенру виділили особливі колісні диски, а світлодіодну оптику включили в базову комплектацію. Всередині батарейну версію видають оригінальний селектор вибору режимів руху і цифрова приладова панель.

Під підлогою C-HR Electric встановлена ​​акумуляторна батарея ємністю 54,3 кіловат-години, спереду розміщений 204-сильний електромотор. Запас ходу електричного C-HR не називається, однак орієнтуватись можна на показники Lexus UX 300e з аналогічною начинкою, запас ходу в якого заявлений на рівні 400 кілометрів за циклом NEDC.

Фото: Toyota C-HR Electric / Autohome.com.cn

Новинка залишиться продуктом виключно для китайського ринку, адже для інших країн японська марка приготувала окрему стратегію електрифікації з власними моделями.

Також цікаво: Прем'єру нового покоління Toyota Land Cruiser відкладено на рік