У General Motors задумались над поверненням марки Hummer

Якщо це станеться, бренд буде електромобільним.
У General Motors задумались над поверненням марки Hummer

ФОТО: Hummer|

General Motors може відродити бренд Hummer

logo21 жовтня 2019, 13:39
logo0
logo0 хв

Свого часу концерн GM відмоввся від випуску автомобілів марки Hummer і однією з головних причин такого рішення був їхній апетит у споживанні пального. Якщо бренд буде відроджено, нові “Хаммери” вже не будуть генераторами забруднення повітря, а їх власники змагатимуться в енергетичній ефективності з водіями позашляховиків Tesla.

Також цікаво: Porsche представила найдешевшу модифікацію Taycan з індексом 4S

Принаймні, про такі перспективи повідомляє агентство Reuters. За даними агентства, концерн GM збирається до 2021 року запустити на своєму заводі в Детройті виробництво електромобілів, причому під окремим брендом. Одним з варіантів для назви електричної марки називають і Hummer.

На проект електричного позашляховика американський концерн витратить близько 3 мільярдів доларів, більшість з яких підуть на модернізацію заводу в Детройті. Проектом, начебто, передбачена поява трьох електричних моделей: позашляховика та пари пікапів. Один з них має з’явитись вже у тому ж 2021 році, а сформувати базову лінійку розраховують до 2023 року.

Однозначного рішення, щодо відродження бренду Hummer поки нема. Електричні новинки GM також можуть вийти в світ під маркою Cadillac або зовсім новим брендом.

Також цікаво: Toyota випустить новий кросовер на базі п'ятого покоління RAV4: перші фото