У німецькому готелі V8 можна спати в машині (відео)

Це той випадок, коли "переночувати в машині" можна краще, ніж у власному ліжку!
У німецькому готелі V8 можна спати в машині (відео)

Номер тематичного готелю V8 Hotel у Штутгарті

logo27 лютого 2019, 17:50
logo0
logo0 хв

Бувалим мандрівникам не звикати до польових умов, серед яких ночівля у машині – буденна річ. Та чому б не зробити таку ночівлю максимально комфортною? Щоправда, заощадити на проживанні у такому разі вже не вийде.

Також цікаво: Поліцейський дозволив затриманим кохатись у патрульній машині (відео)

Поблизу славетного німецького міста Штутгарт – колиски Mercedes-Benz та Porsche, а саме у містечку Бьоблінген, розташований виставковий центр Motor World. Він знаходиться на території колишнього аеродрому, а у приміщенні диспетчерського центру нині знаходиться тематичний готель під назвою V8 Hotel.

У лобі готелю виставлено ​​колекцію гоночних болідів, серед яких є автомобілі від 1920-х років до початку 21 століття. Та автомобілі тут не лише у фойє, вони повсюди. Номери мають різні категорії (одномісний, люкс тощо), котрі позначаються тут моторними індексами від V4 до V8.

Фото: готель V8 Hotel у Штутгарті / з вільних джерел

У люксових номерах V8 ліжка зроблені з деталей справжніх автомобілів! Тож тут можна переночувати у Mercedes, Ferrari, BMW, Mini, Porsche, Alfa Romeo тощо.

Є у готелі також номер “Автомийка” з величезними щітками, “Кінотеатр під відкритим небом” – з Cadillac’ом, а також кімната Route 66 з портретом Джеймса Діна і тентом над ліжком.


V8 Hotel – чотиризірковий, тож і ціни відповідні: за одну ніч доведеться заплатити щонайменше 150 євро.

Також цікаво: Правнук Фердинанда Порше презентує у Женеві свій електричний спорткар