У новому трейлері Форсаж 9 є все: супер тачки, броньований автопоїзд, реактивний винищувач і навіть запуск машини в космос

Так, в космос.
У новому трейлері Форсаж 9 є все: супер тачки, броньований автопоїзд, реактивний винищувач і навіть запуск машини в космос
logo15 квітня 2021, 13:41
logo0
logo0 хв

Студія Universal планує зняти ще один фільм з циклу “Форсаж”, після довгоочікуваного “Форсаж 9”, і ми побоюємось, що він може виявитись нудним та нецікавим, оскільки здається, що все найкраще фільммейкери вже використали для F9.

Дивіться також: Півметровий автобот Оптімус Прайм трансформується, реагуючи на голосові команди: відео

Що може бути крутішим, за родстер Tesla у космосі? Тюнінгований Pontiac Fiero з двома відчайдухами у скафандрах всередині, що прямує у відкритий космос – ось що.

У новому трейлері “Форсаж 9” Домінік Торетто, роль якого виконує Він Дізель, змушений залишити своє тихе сімейне життя, аби захистити своїх близьких, коли їм загрожує небезпека з боку Джейкоба Торетто (Джон Сена) та його приватної армії.

Також у новому трейлері показано більше сцен з зірковими акторами та супермашинами усіх класів – від старих американських масл-карів і небачених гіперкарів до броньованих вантажівок і реактивних літаків.

Скоріш за все, це останній трейлер перед тим, як фільм нарешті вийде у прокат. Прем’єра F9 в кінотеатрах США запланована на 25 червня, а в європейських країнах – 8 липня.