Півметровий автобот Оптімус Прайм трансформується, реагуючи на голосові команди: відео

Якщо високі технології і потрібні в дитячих іграшках, то трансформер – напевно, найкраще для них застосування.
Півметровий автобот Оптімус Прайм трансформується, реагуючи на голосові команди: відео
logo13 квітня 2021, 19:11
logo0
logo0 хв

Компанія Robosen Robotics спільно з виробником іграшок Hasbro представила найдосконалішого програмованого у світі робота-трансформера – лідера автоботів Optimus Prime. Колекційне видання вже доступне для попереднього замовлення і коштує 699 ​​доларів США.

Дивіться також: У Рівному розпочали виробництво автомобілів 1:10

Франшиза “Трансформери” має мільйони шанувальників і фанатів по всьому світу. До того ж, сама концепція іншопланетних високотехнологічних “організмів” ідеально вписується у формат роботичних іграшок. Тому компанія Robosen Robotics (Shenzhen) Co. Ltd. – провідний новатор у галузі робототехніки – об’єднала одне з іншим, створивши досконалого програмованого робота-трансформера. Для його створення знадобилось 11 років!

Transformers Optimus Prime Auto-Converting Programmable Advanced Robot – так називається колекційна модель техно-іграшки. Головний автобот має висоту 19 дюймів (48,26 см) і начинений 60 мікропроцесорами. Він складається з 5000 деталей. Активується голосом чи через програму у смартфоні. Робот має повний набір функцій, включаючи автоматичне перетворення з тягача у андроїда, можливість ходьби у формі робота, функцію перегонів у формі автомобіля, програмування / кодування управління для голосових команд та за допомогою мобільного додатка.