У цьому готелі на колесах гості ночують посеред Арктики в оточенні білих ведмедів

Це один з найнезвичайніших гостьових сервісів у світі.
У цьому готелі на колесах гості ночують посеред Арктики в оточенні білих ведмедів

ФОТО: Natural Habitat Adventures|

Полярний готель на колесах Tundra Lodge

logo31 березня 2019, 17:30
logo0
logo0 хв

Півнячне сяйво, безкрайній засніжений простір, в руках ви тримаєте гарячий чай, на шиї висить фотоапарат, в 20 метрах від вас бавиться зграя полярних ведмедів… Небезпечно? Зовсім ні.

Дивіться також: Чоловіку заборонили ставити гаражні ворота на житловий будинок, але він не розгубився і вигадав ось що (фото)

Організація Natural Habitat Adventures з США пропонує тури в різні куточки світу для любителів природи та етно-туризму. Серед пропозицій компанії виділяються мандрівки в тундру для споглядання і фотозйомки білих ведмедів.

Фото: пересувний полярний готель Tundra Lodge / Natural Habitat Adventures

Готель Tundra Lodge включає у перелік послуг не лише ночівлю на природі, а й екскурсії з біологом для більшого розуміння тварин і природи Арктики.

Перевозять житлові вагони так звані Polar Rovers – спеціальні вантажівки створені для експлуатації в тундрі. На них же гості готелю можуть здійснювати вилазки “в поля”.

Організатори запевняють, що усе цілком безпечно, жодного нещасного випадку за багато років. Пригода, звісно, не з дешевих, та ще й бронювати місце у готелі потрібно заздалегідь, бо на унікальний полярний сафарі-тур є чимало охочих. Вартість 6-денного туру, без врахування перельоту становить 8395 доларів, а повний пакет послуг коштує $9895.

Також цікаво: Відео: дріфтер Дайго Сайто показав у дії свою Supra 2020 з двигуном 2JZ, а потім спалив її