За два тижні вересня на штрафмайданчики Києва евакуйовано більше 2 тисяч авто

На їх визволення автомобілісти витратили близько 4 млн грн.
За два тижні вересня на штрафмайданчики Києва евакуйовано більше 2 тисяч авто
logo14 вересня 2020, 18:30
logo0
logo0 хв

Тільки з початку цього місяця паркувальна інспекція евакуювала понад 2 тисячі авто. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання користувачів соцмереж.

Читайте також: У Києві викрали авто за допомогою евакуатора

"Паркувальна інспекція працює. Тільки з початку цього місяця евакуювали понад 2 тисячі авто. Стягнули понад 1 мільйон гривень із порушників. Але ще багато людей нехтують правилами. І продовжують залишати свої авто в недозволених місцях. Водії мають усвідомити, що краще припаркуватися на 200-300 метрів далі, оплатити парковку і бути спокійним, аніж потім шукати авто на штрафмайданчиках і платити штраф. Або, якщо не хочеш платити за парковку, – пересувайся громадським транспортом", – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що "викупити" автомобіль зі штрафмайданчика обходиться приблизно у 2 тисячі гривень. Більша частина цієї суми, за "послуги" евакуації, йде приватним компаніям.

Читайте також: Евакуатори під час карантину – чого домагається столична влада

Він також повідомив, шо для авто, що приїжджають у Київ з області чи інших регіонів, у місті облаштовують перехоплюючі паркінги, де люди можуть на в’їзді у столицю залишити свою автівку і далі їхати громадським транспортом.

"Таких паркінгів ми робимо зараз шість – поблизу шести станцій метро. І перший з них – біля метро "Видубичі" – працює вже два місяці. Такі ж парковки будуть біля станцій метро "Академмістечко", "Святошин", "Червоний Хутір", "Іподром", "Сирецька"", – зазначив Віталій Кличко.

Також цікаво: В Києві евакуатор забрав автомобіль з дітьми: фото