![У жіночій серії Формула-1 визначилась переможниця](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201908/15019d3b7b1f2-a7c8-4053-bdb5-fd5a74f5fecf.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: Motorsport Magazine|
Джеймі Чедвік – чемпіонка Formula W Series 2019
У першому в формульній історії чемпіонаті серед жінок Formula W Series визначилась переможниця. Золото здобула 21 британка Джеймі Чедвік.
Читайте також: Рекорду не буде: Сергій Малик розбив мотоцикл під час спроби рекордного заїзду
Фінальний раунд відзначився піковим напруженням у боротьбі між Чедвік та її головними конкурентками: Пауелл, Віссер та Кіміляйнен. Місцем проведення гонки став Брендс-Хетч і, хоча Чедвік стартувала з поула, її спочатку обігнала Еліс Пауелл, а потім і Емма Кімілайнен, третє місце з самого старту утримувала Есмі Хоук. В останні десять хвилин гонки розворот Мікі Кояма викликав появу автомобіля безпеки, так що Пауелл зберегла лідерство і виграла гонку, а Кімілайнен посіла друге місце.
Боротьба за третє місце розгорталася між Чедвік і її суперницею за чемпіонський титул Бейтске Віссер. Остання таки зайняла третє місце на подіумі, тож Брендс-Хетч став єдиним етапом, в якому Чедвік не піднімалася на подіум. Однак за сумою, набраних протягом усього чемпіонату, балів вона стала переможницею.
Також цікаво: Суперчовен з двигуном Ferrari 1952 року виставлено на аукціон