Українські поштарі оновлюють автопарк електровелосипедами, фургонами та вантажівками

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав кредит "Укпошті" на придбання автомобілів та електричних велосипедів, а "Нова пошта" закупила партію фургонів Ford Transit.
"Укрпошта" та "Нова Пошта"  поновлюють автопарк Р - Auto24

ФОТО: Укрпошта |

"Укрпошта" закупить для регіонів ще понад три сотні автомобілв

logo13 липня 2023, 13:20
logo0
logo0 хв

ЄБРР перерозподілив 22,7 млн євро існуючого кредиту "Укрпошті" щоб “підвищити операційну стійкість компанії, попри війну Росії з Україною". Мова йде про придбання понад 5000 електровелосипедів і майже 350 комерційних вантажівок. Які саме моделі транспортних засобів будуть закуплені, поштове відомство визначиться у тендері.

Початковий кредит у розмірі 63 млн євро узгодили ще у листопаді 2020 року. Його метою було фінансування модернізації логістичної інфраструктури компанії та діючого парку, але повномасштабна війна Росії з Україною поламала задумане і відтіснила плани модернізації різноманітного транспортного парку поштовиків.

Читайте також Укрпошта закупить відразу 1850 автомобілів

Торік ЄБРР також допомагав "Укрпошті", надавши у грудні грант загальною сумою 4,5 млн євро для придбання супутникових інтернет-терміналів, електричних генераторів та поштових фургонів для стабільної роботи пошти навіть у віддалених сільських районах.

Загалом же Європейський банк реконструкції та розвитку після російського вторгнення збільшив підтримку Україні, взявши на себе зобов’язання інвестувати протягом 2022-2023 років у різні проекти реформ три мільярди євро.

Читайте також ННова Пошта передала на потреби оборони України кілька сотень автомобілів

Тим часом “Нова пошта” за допомогою інструментів фінансового партнера «ОТП ЛІЗИНГ» отримала 45 легких комерційних автомобілів Ford Transit. Офіційний дилер Ford в Україні ТОВ «ВІДІ-КРАЙ МОТОРЗ» зібрав і передав усю партію техніки замовнику в його корпоративній стилістиці.

Оновлення рухомого складу дозволить Новій Пошті ще більше розширити свою мережу відділеннями та прискорити доставку відправлень кур’єрською службою. Фото: ОТП ЛІЗИНГ

Ці автомобілі “Нова пошта” придбала для своєї кур’єрської служби через такі характеристики: фургони вантажопідйомністю 1 275 кг економічні, витривалі, потужні (155 к.с.), екологічні (Євро-5) та з довгим інтервалом регламентних робіт – ТО настає з пробігом до 20 000 км або один раз на рік.