![Українські рокери додали драйву затору на Шулявці (відео)](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201904/1243737bbdf32-aafc-414a-9176-55153900eae5.png?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
“Ти не ти, коли стоїш в пробці перед Шулявським мостом!”, – підписане відео, що з’явилось на сторінці “Типичный Киев” у Facebook.
Також цікаво: Радість Хунігана: Кен Блок показав у дії свій новий Ford F-150 Raptor SVC
Ремонт Шулявського шляхопроводу в столиці супроводжується величезними дорожніми заторами, які особливо гостро позначаються на трафіку в години пік. Аби не нудьгувати у машинах, можна прочинити вікна та послухати концерт з даху сусіднього мінівена. Якщо пощастить.
У п’ятницю на проспекті Перемоги біля Шулявського мосту українські музиканти влаштували незвичайний перфоманс – міні-концерт на даху мінівена Volkswagen T3.
Виявилось, що в такий спосіб український гурт O.Torvald вирішив познайомити публіку зі своєю новою учасницею – барабанщицею, яка й виконала свою партію на ударних з нової пісні “Два Нуль Один Вісім” І розважила водіїв у тягнучці на Шулявці.
Також цікаво: Вакханалія на тротуарі: як кияни об'їжджають затори