Українські власники електрокарів Tesla зібрались на наймасовіший зліт у Києві (фото, відео)

ТеслаПікнікЧайка зібрав більше 100 електромобілів вже легендарного бренду Tesla.
Українські власники електрокарів Tesla зібрались на наймасовіший зліт у Києві (фото, відео)

ФОТО: HEvCarsUA|

Електрокари Tesla на фестивалі "ТеслаПікнікЧайка”

logo25 червня 2019, 15:00
logo0
logo0 хв

22 червня в Києві відбулась унікальна для України подія – зліт власників електрокарів “ТеслаПікнікЧайка”. Хоча автомобілі в учасників клубу тихі, фестиваль тесловодів привертав до себе увагу одним лише своїм виглядом – більше сотні все ще рідкісних в наших широтах автомобілів Tesla зібрались у столиці та проїхали парадом по вулицях міста. Ексклюзивний репортаж з “ТеслаПікнікЧайка” представив портал HEvCarsUA.

Також цікаво: На Кубі й старенький автобус ЛАЗ, і вантажівки радянських часів виглядають так, наче вже у раю (18 фото)

В рамках зустрічі був проведений найбільший автопробіг електрокарів Tesla в Україні, маршрут якого стартував від пам'ятника засновникам Києва і закінчувався на автодромі “Чайка”.

Фото: фестиваль “ТеслаПікнікЧайка” / HEvCarsUA

На гоночному треку власники “Тесла” влаштували змагання з дрег-рейсингу на електрокарах, причому не лише проти однокласників, а й авто інших марок. Власник Tesla Model S P85 вирішив показати ефектний дріфт і “нарізав бублики” аж доки в машини не лопнула шина.


Організатори фестивалю подбали про розваги, напої та наїдки, приготували конкурси з призами та інші розваги, тож тиха тусовка електрокароводів перетворилась на гучну вечірку.

Також цікаво: У Зеленського повідомили свої плани щодо "євроблях" та доступного розмитнення