Український дизайнер показав приголомшливий концепт-кар Leleka

Автор проєктів нових концепцій "Запорожців" та "Славути" Роман Прядко запропонував абсолютно новий бренд шикарного автомобіля під брендом Leleka.
logo10 травня, 12:15
logo0
logo0 хв

Український дизайнер Роман Прядко показав власне бачення преміального українського автомобіля. Для цього він навіть створив власний бренд – Leleka. Також розроблено логотип цієї марки та першу модель в стилі “Гран туризмо”.

До речі як Роман Прядко бачить ЗАЗ Славуту 2024

В якості першої моделі власного бренду Роман створив преміум-кар Leleka GTS Concept 2025. Це великий ліфтбек в стилі Porsche Panamera, який має всі елементи сучасних авто – спортивний видовжений силует кузова, світлодіодна оптика з оригінальним “світловим підписом”, задня світлова стрічка, величезні стильні колісні диски. Також детально намальований логотип та розроблений шрифт написання бренду.

Оскільки в автомобілі є решітка радіатора та пара вихлопних труб, то варто припустити, що Leleka GTS – не електромобіль. В ньому напевно передбачено двигун внутрішнього згоряння чи гібридний привід з ДВЗ та електромотором. Жодних ілюстрацій інтер’єру дизайнер поки не представив.

Варто відзначити, що Роман Прядко показує лише власне явлення про можливий дизайн українських автомобілів, жодного відношення до виробництва на будь-яких заводах вони не мають.

Нагадаємо, як Роман Прядко намалював сучасного “Запорожця”.