Унікальну передсерійну Ferrari F50 виставили на продаж

Ferrari F50 – ювілейна модель італійського бренду. Всього було випущено 349 серійних автомобілів, однак мало хто знає, що також було розроблено 19 передсерійних прототипів. Одне з таких авто виставили на продаж у Великій Британії.
На продаж виставили  передсерійну Ferrari F50 - Auto24

ФОТО: Auto.CZ|

Передсерійна Ferrari F50, яку виставили на продаж

logo11 січня, 17:20
logo0
logo0 хв

Це один з 19 унікальний передсерійних зразків. Цей автомобіль зберігався у приватній колекції султана Брунею, і пройшовши декількох тимчасових власників, був виставлений на продаж. У 2018 році він отримав престижний сертифікат Ferrari Classiche, що підтверджує оригінальність усіх деталей.

Читайте також: Найдорожчий Ferrari GTO продали за 51,7 млн доларів

Як і усі унікальні класичні Ferrari, цей екземпляр майже не їздив і має усього 1900 км пробігу на одометрі. Попри вік у 29 років, авто виглядає як нове, адже за ним чудово доглядали.

Ця передсерійна F50 має певні відмінності, які відрізняють її від серійних зразків: під капотом спорткара відсутній багажний відсік, а вентилятори мають золотий колір замість чорного.

Також відсутня табличка із серійним номером і заводський ярлик на правій дверній карті; бічна направляюча сидіння має виїмку, оббиту шкірою червоного кольору, а торпедо пофарбована матовим лаком.

Силова установка моделі така ж, як і на серійних зразках: доопрацьований двигун V12 від боліда Формули-1 зі збільшеним об’ємом в 4.7 літра, здатний видавати 520 к.с., та 6-тиступенева механічна коробка передач. Однак, на цьому екземплярі дещо інша випускна система.

Також цікаво: На продаж виставили унікальний Mercedes-Benz Арнольда Шварценеггера

Вартість, яку продавець вказав в оголошенні на аукціоні, не розголошується, однак можна припустити, що вона починатиметься з 4.5 мільйонів доларів.