Універсальні самоскиди на шасі Mercedes-Benz Arocs надійшли ще в кілька областей

Передані на минулому тижні Посольством Німеччини для Міненерго мультифункціональні вантажівки для ремонтно-будівельних робіт з відновлення пошкоджень в енергосистемі вже прибули в регіони й пройшли держреєстрацію.
Автопарк енергетиків України приріс універсальними самоскидами - Auto24

ФОТО: Посольство Німеччини в Києві|

Самоскиди Mercedes-Benz Arocs з КМУ Hiab X-Duo 112

logo25 червня, 09:08
logo0
logo0 хв

Машини в рамках партнерської допомоги придбав і передав українським енергетикам уряд Німеччини.

Цим пакетом закуплено 16 автомобілів, що поетапно надходять в енергокомпанії. Як повідомило Посольство Німеччини в Києві, загальна вартість спецтранспорту перевищила 2,3 млн євро.

Читайте також Прикордонники отримали 41 вантажівку Mercedes Arocs

Частина машин вже добре себе показала на ліквідації наслідків руйнувань в Харківській, Миколаївській та Тернопільській областях. Тепер нова техніка працюватиме ще й у Запорізькій та Черкаській областях.

Посол Мартін Єґер передав документи на спецтранспорт заступнику Міністра енергетики України Світлані Гринчук. Фото: Посольство Німеччини в Києві

Закуплено універсальні багатофункціональні самоскиди Meiller-Kipper на шасі Mercedes-Benz Arocs 2124. В закабінній ніші кожної вантажівки вмонтовані КМУ Hiab X-Duo 112, які спроможні підіймати 10,5 т і працювати на вильоті телескопічної стріли від 5,7 до 14,6 м.

Читайте також Німеччина передала київській поліції мотоцикли BMW

Такий автомобіль вже працює в Тернопільській області, де отримав гарні відгуки енергетиків. Якщо раніше для заміни трансформатора на підстанції потрібно було два автомобілі, то зараз цю роботу можна виконати, використовуючи лише одну вантажівку.

При цьому машина не тільки транспортує агрегат, але й за допомогою крана-маніпулятора ще й встановлює його на підготовлене для монтажу місце.

Ось таким прийшов Mercedes-Benz Arocs в автопарк "Тернопільобленерго". Фото: Тернопільобленерго

Тут є ще одна конструкційна особливість самоскидної платформи Meiller-Kipper. Зазвичай борти самоскида мають верхні петлі та нижні замки, а у цих версіях петлі зроблені як у звичайних бортових автомобілях знизу.

При потребі борти просто відкидаються вниз чи знімаються, що зручно не тільки на навантажувально-розвантажувальних операціях, але й на транспортуванні. Особливо це актуально при перевезенні опор, вантажів на піддонах або якихось цілісних агрегатів, як от трансформатори.