Усередині нового BMW X7 усе і усього більше, ніж у решти "Бімерів"

Фотошпигунам вдалось зазирнути у флагманський кросовер баварців.
Усередині нового BMW X7 усе і усього більше, ніж у решти "Бімерів"

ФОТО: Сarscoops|

Шпигунське фото салону нового BMW X7

logo25 вересня 2018, 15:20
logo0
logo0 хв

Останні шпигунські фото дозволяють побачити те, що BMW називає розкішним інтер’єром у новому X7.

Світовий дебют нового BMW X7 відбудеться а кілька тижнів, та у наш час важко ховати таку помітну річ, як великий гарний кросовер.

Також цікаво: Місія з виживання закінчилась пожежею, навіть не розпочавшись

BMW каже, що їхній суперник Range Rover запропонує “чудову ведучу динаміку” в поєднанні з “виключно щедрим внутрішнім простором”. Найбільший та найдорожчий позашляховик баварської марки отримає абсолютно найкращі технології, розкіш та ексклюзивні можливості.

Як і очікувалось, панель приладів X7 з новітньою інформаційно-розважальною системою та цифровими приладами, такі ж як у 8 Серії. Конструкція приладової панелі X7 також суміщає елементи з 7-ї та і 8 Серії.

Фото: Шпигунські зображення BMW X7 / Сarscoops

Тестовий автомобіль, котрий сфотографували шпигуни, демонструє двотоновий шкіряний салон з дерев’яними декоративними панелями, акцентоване освітлення. Судячи з фотографій, інтер'єр виглядає майже готовим до виробництва.

Очікується, що новий BMW X7 2019 модельного року буде оснащуватись низкою вже відомих силових агрегатів, включаючи 335-сильний 3-літровий шестициліндровий та 456-сильний 4,4-літровий V8. За припущеннями у топовому виконанні флагманський кросовер BMW матиме гібридну силову установку. На ринках окремих країн пропонуватимуться дизельні модифікації.

Також цікаво: Вантажівку-всюдихід ГАЗ-66 втопили за хвилину