В автомобілях Tesla можна грати в покер

Нові інтерактивні можливості мультимедійної системи, поки що, доступні лише в Китаї.
В автомобілях Tesla можна грати в покер

ФОТО: South China Morning Post|

Покер в Tesla

logo27 березня 2020, 12:12
logo0
logo0 хв

Навіть ті, кому не пощастило дозволити собі Tesla, чули про незвичайні можливості та технологічні переваги цих електрокарів. Втім, є в них і недолік – тривалий час зарядки акумуляторів. Та Ілон Маск потурбувався про те, щоб власники не нудьгували, чекаючи на відновлення енергоресурсу і перетворив борткомп’ютер на справжній ігровий комплекс.

Також цікаво: Вмикайте прінтер та гостріть олівці – Audi випустила розмальовку для дітей та дорослих

Вже зараз Tesla Arcade включає чимало ігор: Missile Command, Asteroids, Beach Buggy Racing 2. Найближчим часом в меню може з’явитись один з сучасних фаворитів геймерів – Fallout. А нещодавно американський виробник домовився з розробниками із Tencent про перенесення онлайн-ігор з віртуальних казино прямо в салон кожної китайської Tesla.

Повний список нових ігор поки невідомий, однак за попередніми данними, в консолі з’явиться традиційна китайська гра Маджонг, а також найпопулярніші види покеру – “Техаський холдем” та “Омаха”.

Доречі, нещодавно незалежний розробник показав, що, завдяки спеціальному додатку, в Tesla можна бавитись у будь-яку комп’ютерну гру.

Читайте також: Які онлайн послуги для водіїв необхідно запустити Сервісним центрам МВС