В епіцентрі коронавірусу відновлюється автовиробництво

Спільне підприємство Dongfeng Motor Group та PSA з виробничим комплексом у місті Ухань – першому осередку COVID-19 – провело рестарт виробництва.
В епіцентрі коронавірусу відновлюється автовиробництво
logo30 березня 2020, 18:19
logo0
logo0 хв

Автоскладальне підприємство PSA-Dongfeng в Китаї повідомило про відновлення виробництва автомобілів на своєму заводі в місті Ухань, епіцентрі спалаху коронавірусу.

Читайте також: Ціна на нафту вже від’ємна - коли подешевшає бензин?

PSA має в Китаї два автоскладальні підприємства, котрими володіє спільно з китайською компанією Dongfeng. Вони розташовані у містах Ченду та Ухань і випускають автомобілі під марками Peugeot та Citroen для Китаю та інших азіатських ринків.

Крім того, СП також випускає двигуни та трансмісії на заводі в Сяньян, частину з яких експортує до Європи. PSA також має науково-дослідні центри в Ухані та Шанхаї.

В той же час, спільне підприємство PSA та Changan Automobile, що включає складальний завод, фабрику комплектуючих та науково-дослідний центр у місті Шеньчжень та випускає автомобілі DS для азійського регіону, наразі в процесі розпуску.

Читайте також: Toyota хоче відновити роботу своїх заводів з 20 квітня, а Volkswagen сподівається влітку повернути ринкову активність