![В Києві "засвітився" український суперкар родом з сімдесятих](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201804/377355ac9c3a-ff37-4d80-b16e-2c9920107d66.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Proteros Blade Nagual
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Автомобіль зробили аматорським, "кастом-гаражним" методом. Основою для втілення дизайнерських фантазій послужила Mazda RX7 першого покоління, яка випускалася починаючи з 1978 року. Машина вперше експонується на ретро-фестивалі у Києві.
Читайте также: Потужності автопрому в Україні завантажені на 2%
За версією автора, назва цього автомобіля – Proteros Blade Nagual, що в перекладі з англійської означає “Клинок Нагваля”. Нагваль в свою чергу – астральний воїн, основна зброя якого – думка.
Нагадаємо, що в Київ приїхав ГАЗ-51, що розганяється до 205 км/год.