![В Луцьку виготовляють чергову партію шкільних автобусів](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201904/12188d56dd777-cf5a-4964-a611-d09a6905c999.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
У цехах Луцького автозаводу зараз триває виробничий процес з виготовлення шкільних автобусів на виконання цьогорічної програми Уряду України. Відповідно до прийнятого КМУ рішення від 3 квітня, цього року на придбання автобусів буде спрямовано 325 млн грн.
Закупівля автобусів відбуватиметься на засадах співфінансування з органами місцевого самоврядування. Найбільш пільгові умови Уряд передбачив для сіл, які мають статус гірських населених пунктів, та на лінії зіткнення.
Читайте також: в березні автовиробництво в Україні знову знизилось в об'ємах.
Спеціалізований автобус для перевезення школярів “Богдан А22412”, загальною пасажиромісткістю 29 або 31 місць (залежно від виконання), обладнано у відповідності до всіх вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні.
Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів. Автобуси пофарбовані у жовтий колір із написами “Шкільний автобус” з боків, на них встановлені розпізнавальні знаки “Діти”.
У конструкції автобуса використана агрегатна база з двигуном екостандарту Euro 5 виробництва компанії Ashok Leyland (Індія).
Нагадаємо, що "Богдан" зробив перший електричний автобус.