В мережі показали рідкісний Bentley Turbo R Wagon з автопарку королівської родини Брунею

У 1980-90-х роках султан Брунею витратив мільярди доларів на купівлю 7000 автомобілів в свою колекцію. Цей синій Bentley Turbo R Wagon є справді унікальним представником спадку королівської родини.
Розкішний Bentley з колекції султана Брунею показали в мережі - Auto24

ФОТО: YouTube Horsepower Hunters|

Bentley Turbo R Wagon

Посилання скопійовано!
logo9 квітня, 08:40
logo0
logo0 хв

Всього за спеціальним замовленням султана було створено 11 таких авто й це останній екземпляр. Дизайн цього Bentley створив Роберт Янкель. Автомобілю подовжили колісну базу та обладнали повним приводом.

Читайте також: Bentley не буде випускати електричні моделі найближчим часом

Подейкують, що на той час ця модель коштувала в 12 разів дорожче за звичайний Turbo R. Під капотом автомобіля сховано V8 з турбонаддувом, об’ємом 6,75 літра потужністю 298 к.с.

Усі 11 автомобілі мали різний інтер’єр з використанням шкіри та дерева. Цей екземпляр було виконано з салоном, колір якого нагадує колірну гаму готелю Empire, побудованого братом султана. Відомо також про варіант з червоним салоном.

В задній частині авто встановлено аудіосистему, а на даху – рейлінги, подібно до тих, які мав універсал Mercedes-Benz W123. Нині цей автомобіль є єдиним екземпляром, який більше не належить королівській родині, адже його було імпортовано в Велику Британію.

Також цікаво: Рідкісний Ford Model T продадуть на аукціоні

Відомо, що всього в колекції султана було понад 300 автівок Bentley, зокрема такі моделі, як: Buccaneer, Camelot, Java, Phoenix, Imperial, Rapier, Pegasus, Silverstone і Spectre.