В Мережу злили зображення нового суперкара Porsche

Так може виглядати наступник гібрида 918 Spyder.
В Мережу злили зображення нового суперкара Porsche

ФОТО: Porsche|

Porsche 917 Concept

logo20 квітня 2020, 13:54
logo0
logo0 хв

У зображеннях з Патентного відомства можна впізнати минулорічний концепт з індексом 917. Майбутня серійна модель чи колекційний автомобіль з обмеженим тиражем? Можливо, ні те, ні інше.

Дивіться також: Ностальгія в шоурумі: 6 вдалих моделей у стилі ретро

Західні ЗМІ вже охрестили машину на картинках, оприлюднених Autovisie, спадкоємцем гібридного суперкара Porsche 918 Spyder (2013-2015). На заміну для 918-го шанувальники марки також чекають вже давно, тож це може бути правдою. Та не виключено, що авторські права на автомобіль знадобились виключно для віртуального світу комп'ютерної гри Gran Turismo. Подібне вже траплялось раніше.

У галареї нижче представлені зображення автомобіля з патентного відомства, фото прототипа Porsche 917 Concept та оригінального спорткара Porsche 917 1960-хроків:


Головна особливість, яку можна помітити у безіменного патентного автомобіля, зміщення водійського крісла до центру кабіни та його “домінуюче” положення, відносно пасажирського. Ще одна важлива деталь міститься на задній стійці кабіни – кришка заливної горловини бензобака, яка, разом з парою вихлопних труб у задньому бампері, підказує, що перед нами гібрид, як і 918 Spyder.

Також цікаво: Volkswagen показав новий Tiguan на офіційному ескізі