В Україні зникли з продажу бюджетні Renault: чи надовго?

Моделі Renault Sandero, Logan та Stepway більше не продаються в українській дилерській мережі.
В Україні зникли з продажу бюджетні Renault: чи надовго?
logo24 квітня 2023, 08:55
logo0
logo0 хв

У 2023 році автомобілі Renault Sandero, Logan та Stepway зникли з автосалонів та прайсів дилерської мережі Renault в Україні. Це були найбільш доступні автомобілі в лінійці французького бренду, які в країнах Європи продавались під брендом Dacia.

Найдешевшим автомобілем в українській лінійці Renault виявився кросовер Duster, який також продається в ЄС як Dacia Duster. Станом на 21 квітня він коштував від 672 600 грн (612 600 грн за програмою Рено Бонус в кредит).

Також цікаво Renault тестує новий Duster

Редакція Авто24 поцікавилась у Renault в Україні перспективами модельного ряду бренду. Як відомо, в нашій країні під брендом Renault продавалися автомобілі з модельного ряду як цієї марки, так і дочірньої Dacia, але під єдиним брендом Renault. Але нещодавно в політиці компанії сталися зміни.

“Група Renault прагне мінімізувати кількість однакових моделей під брендами Renault і Dacia, і зробити модельний ряд кожного бренду унікальним, – пояснюють у Renault для Авто24. – Життєвий цикл моделей Logan, Sandero, Stepway під брендом Renault, які продавалися в Україні, закінчився у 2022 році. В грудні 2020 року вийшли нові Logan, Sandero, Stepway під брендом Dacia. В Україні вони не продаються. Натомість під брендом Renault випускатимуться нові моделі з іншими назвами, і одну з них ми збираємося запустити в Україні вже в наступному році”.

Авто24 стало відомо, яку саме бюджетну модель зможуть придбати наступного року українські споживачі. Йдеться про Renault Taliant, який наразі виробляється та продається на ринку Туреччини. Ця модель – наступник попереднього покоління Logan, але він відрізняється від поточної моделі Dacia Logan.

Renault Taliant